Étoile - o debiucie współpracy w czerni. 1
Étoile - o debiucie współpracy w czerni.

Étoile - o debiucie współpracy w czerni.

Kto kryje się za tytułem "Étoile"?

*(z j. francuskie słowo oznaczające "gwiazdę").

Zakładam, że właśnie w Twojej głowie pojawił się kalejdoskop skojarzeń – od ikony filmowej przez charyzmatyczną postać, aż po sklepienie nieba.

Etymologia tego słowa wskazuje na nieskończoną liczbę możliwości, podobnie jak najnowsza sukienka "Étoile", która pozostawia otwartość do interpretacji przyszłej właścicielki. W tym czarnym etui kryje się 4 scenariusze odgrywania roli gwiazdy. Światło reflektora skupia się na dekolcie, który dzięki materiałowej polemice oferuje wybór z dekoltowej talii asów, w której odnajdziesz: Halter, Amerykański, Halter z różaną broszką oraz wycięcie w kształcie "V" upięte broszką. To czyni naszą "Étoile" unikatową sukienką, bowiem kryje w sobie aż 4 kreacje. Dzięki takiemu podejściu każdy wieczór może być wyjątkowy, a w przestrzeni Twojej walizki zajmie tylko jedno, a nie cztery miejsca

 

Sukienka z odkrytymi plecami Étoile

Nasza Étoile powstała w wyniku współpracy między chic-hygge a cyfrową twórczynią Miss.Magdallena, z szacunkiem dla lokalności, mistrzostwa w sztuce czerni i manifestu kobiecości.

Narodziny Gwiazdy

Inspirował nas paryski wieczór w objęciach zakurzonej kliszy, temperament ognistego tanga, sensualność przeplatana z elegancją rodem z czerwonego dywanu, ostre krawędzie róży kolców, posągowość modowych sylwetek z wybiegów lat 90. oraz tajemniczość filmów noir.

Fabuła dla tej produkcji była tworzona przez ostatni rok. Pierwszym krokiem było przechadzanie się po skojarzeniach związanych z idealną czarną sukienką, a kolejnym kluczowym etapem było wyłonienie materiałowego faworyta. Na szali ważył się los konstrukcji czarnej damy. Stworzyłyśmy kilka prototypów dla naszej przyszłej gwiazdy, które były poddawane wyzwaniom nocy i dnia. Walkowerem okazała się dzianinowa wiskoza.

     

Podczas tworzenia kroju sukienki wyłonił się wątek oszlifowania potencjału materiału. Jako entuzjastki koncepcji zero waste postanowiłyśmy ponownie wykorzystać skrawki materiału, nadając im nową różaną tożsamość. Dzięki materiałowemu origami powstała róża broszka, która została uszyta ręcznie. Ten drobny, ale efektowny detal, zadedykowany Étoile (upięty na niej), odsłania łezkę na jej dekolcie. Możesz go także przekształcić w choker różę, wystarczy dodać jedynie rzemyk. A to wszystko w imię nieograniczonyc możliwości.

Z przodu kinowa nostalgia, z tyłu premierowa odwaga

Dostojnie krocząca kobieta w czerni, której ciało jest komplementowane przez sukienki fason, nagle decyduje się na teatralny piruet, odsłaniając odważny dekolt z tyłu. Brzmi znajomo, jak scena z hollywoodzkich produkcji?

Jako właścicielki tej czarnej gwiazdy możemy wybrać, kiedy chcemy pokazać jej stonowaną stronę, idealnie współgrającą z szalem, marynarką lub ponczo. Możemy także zdecydować się na opuszczenie kurtyny i ujawnienie Étoile w pełnej krasie – wybór należy do Ciebie!

 sukienka z odkrytymi plecami

Sukienka z odkrytymi plecami Étoile

Nie spuszczajmy wzroku z tyłu tej ikony. Oprócz gwiazdorskiego dekoltu, znajdziesz tam element pozwalający na komfort ruchów – drobne wycięcie na dole konstrukcji. To subtelne rozwiązanie zapewnia przestrzeń do odważnych i dynamicznych kroków, nie zakłócając jednocześnie przedniej konstrukcji sukienki etui, mającej na celu optyczne wydłużenie sylwetki.

Czas przeciąć wstęgę – przed Tobą ta jedyna Étoile. Decyzja dotycząca jej charakteru teraz należy do Ciebie. Życzymy La belle vie!

 Sukienka z odkrytymi plecami Étoile

Komentarze do wpisu (1)

10 grudnia 2023

Poetycki wpis, mam ochotę na tą gwiazdę, będzie idealna na Sylwestra

Artykuły
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl