15% ZNIŻKI Z OKAZJI DNIA MAMY🌷 DO 26.05 | KOD: MAMA24 | DARMOWA DOSTAWA PACZKOMATEM OD 460 PLN | 14 DNI NA ZWROT

Program lojalnościowy

 

Doceniamy Twoją lojalność - Program Lojalnościowy

Wspieraj naszą markę i otrzymuj punkty lojalnościowe. Zebrane punkty wymieniaj na rabaty. Za co przyznamy Ci punkty? Sprawdź...

Warunki przyznawania punktów

  1. Klient otrzyma 20 punkt za każde 100 zł jednorazowo wydane w sklepie.
  2. Punkty otrzymują wszyscy zarejestrowani klienci, którzy opłacili złożone zamówienie.
  3. Punkty przyznawane są za zakup wszystkich produktów.
  4. Klient otrzyma 10 punktów za zapis do newslettera, po potwierdzeniu zapisu (potwierdzenie przesyłane jest za pomocą poczty elektronicznej).
  5. Klient otrzyma 50 punktów po dodaniu opinii na stronie sklepu oraz po zaakceptowaniu jej przez administratora strony.
  6. Klient otrzyma 50 punktów po dodaniu opinii firmowej w systemie TrustMate.io (formularz przesyłany pocztą elektroniczną).
  7. Klient otrzyma 50 punktów po dodaniu opinii produktowej w systemie TrustMate.io (formularz przesyłany pocztą elektroniczną).
  8. Klient otrzyma 50 punktów dodatkowych (sumujących się) za opinię produktową dodając zdjęcie produktu w systemie TrustMate.io (formularz przesyłany pocztą elektroniczną).

Warunki wymiany punktów

Rabat naliczany jest automatycznie przy każdych zakupach i innych aktywnościach wykonanych na stronie sklepu. Promocje w sklepie nie łączą się. Rabat naliczany jest tylko dla produktów nie objętych promocją.

Wartości rabatów:

  1. 15% od 300 pkt
  2. 20% od 400 pkt

Punkty można wykorzystać bezterminowo, do momentu nie ogłoszenia przez administratora strony sklepu zakończenia Programu Lojalnościowego.

Regulamin Programu Lojalnociowego

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl