Czy jesteśmy Eko?
14.jpg

Ostatnio mam wrażenie, że coraz to nowe marki odzieżowe prześcigają się, która z nich jest bardziej ekologiczna. W naszym sklepie staramy się, aby nasze produkty w czasie produkcji oraz na dalszym etapie pozostawiały jak najmniejszy ślad dla środowiska, ale też nie chcieliśmy się skupić tylko na tym, aby były ekologiczne ale również funkcjonalne i szykowne.

czytaj całość »
Dlaczego chic? Dlaczego hygge?
12.jpg

Pamiętam ten dzień jakby to było dziś. W drodze do mojego rodzinnego domu, głowę miałam pełną myśli, jaka nazwa była by łatwa, pozytywna i najbardziej oddająca filozofię marki, a przy tym moje postrzeganie mody.

czytaj całość »
Od prototypu do gotowego projektu
10.jpg

Kiedy tylko zaczęliśmy swoją przygodę z chic-hygge w głowie rodziły mi się różne pomysły co miałoby się znaleźć w pierwszej kolekcji, działo się to na przełomie sierpnia i września 2019 roku.

czytaj całość »
Jak być chic ?
8.jpg

Kiedy byłam dzieckiem często podróżowałam ze swoimi kochanymi '' dziadkami '' zawsze wzbudzało we mnie zdziwienie kiedy babcia szykowała na podróż swoje najlepsze ubrania.

czytaj całość »
CHIC-HYGGE
2.jpg


Nasze ubrania cechują się prostą formą z odrobina nonszalancji. Wierzymy, że dzięki temu stworzysz spójną i przemyślaną garderobę.


czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl